Marka Hörmann

Marka Hörmann od lat pasjonuje się dziedziną budowlaną a także jest najogromniejszym producentem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Spółka Hörmann jest firmą dziedziczną działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie najdoskonalszych rozstrzygnięć oraz najdoskonalszej gatunkowości towarów.

Firma Hörmann jest prowadzona już przez trzecie a także czwartą generację wnuków i prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna baza marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza sekretariatami bazy, znajdują się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych etatowców. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na obszarze całego obwodu. Gwarantuje ona szybki oraz kompetentny serwis a także poświadcza sprzyjającą, umiejętną obsługę klienta.